Kate Middleton Aylar Sonra İlk Kez Görüntülendi: Oldukça Zayıf ve Düşünceli Hali Gözlerden Kaçmadı

Galler Prensesi Kate Middleton aylar sonra ilk kez görüntülendi. Ocak ayından bu yana halka açık etkinliklere katılmayan Kate Middleton, kameralar karşısına geçti.

ZAYIF VE DÜŞÜNCELİ…

Trooping The Colour etkinliğine katılacağını duyuran Kate Middleton için binlerce vatandaş Buckingham Sarayı’na akın etti. Ailesiyle birlikte araç içinde Buckingham Sarayı’na gelen Middleton, etrafa gülücük saçtı. Zayıfladığı görülen Midleton’ın düşünceli hali de dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medya kullanıcıları Galler Prensesi’nin son haline yorum yağdırdı. Kullanıcılar, Kate Middleton’ın oldukça zayıfladığını söylerken çok mutsuz ve düşünceli göründüğüne dair yorumlar yaptı.

Dün açıklama yapan Middleton, tedavisinin birkaç ay daha devam edeceğini de açıkladı.

“Bu hafta sonu ailemle Kral’ın doğum günü törenine ve yaz boyunca birkaç resmi etkinliğe katılmayı dört gözle bekliyorum. Ancak henüz tehlikenin geçmediğini de biliyorum.” dedi.

Prenses Kate’in yarınki etkinliğe katılımı, kraliyet ailesi tarafından da büyük bir sevinçle karşılandı. Buckingham Sarayı Sözcüsü, Kral’ın Prenses’in yarınki etkinliğe katılmasından büyük mutluluk duyduğunu ve yarının tüm detaylarını sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x